BIOquant NS a sportovní výkon

BIOquant NS a sportovní výkon

Laserové ozařování krve zlepšuje vlastnosti krve z hlediska její schopnosti proudit snadno a bez překážek cévami, umožňuje přes dobrou viskozitu krve dobré prokrvení, přes dobrou reologii krve ještě další zlepšení mikrocirkulace krve tkáněmi a tudíž vytváří příznivé předpoklady pro lepší sílu a vytrvalost, což je potvrzeno i studiemi.

Nezáleží na tom, zda máte laser v žíle nebo v nose, prostě síla a vytrvalost se Vám zlepšuje, ale děje se to pouze tehdy, pokud krev je schopna přinést dostatek energie a kyslíku do buněk, neboť jen tehdy můžete zvládat a zvládat fyzickou či psychickou námahu.


Účinky BIOquantu ve zkratce

Účinky BIOquantu ve zkratce

Překyselení organismu je živná půda pro mikroorganismy. Pokud nic neděláme nebo zanedbáváme i jen jeden faktor, lety se dopracujeme k výsledku, že 90% lidí má závažné problémy. V důsledku nesprávného životního stylu trpíme na stařecké choroby jako demence, Alzheimerova a Parkinsonova choroba, vznikají kardiovaskulární problémy, výrazně se zhoršuje stav naší krvi, v našich orgánech se vyčerpávají zásoby komponentů potřebných na kompenzaci překyselení, až nakonec naše tělo začíná být kyselé.

V kyselém prostředí se daří parazitům, kvasinkám, plísním, virům a bakteriím, nefunguje normálně ani imunitní systém. Nakonec se naše těla stávají živnou půdou pro tyto látky, které náš stav již zhoršují mnohem rychleji a počet diagnóz, které zjistí lékaři, narůstá.