BIOquant a sport

BIOquant už pomohl mnoha sportovcům při jejich výkonu. Podporuje nejen fyzický výkon, ale i mentální výkon. Pravidelným používáním podporuje:

  • lepší fyzické výkony
  • nárůst síly a vytrvalosti
  • rychlejší regeneraci.

Při použití frekvencí lépe zapojuje mozek do převáděného sportovního výkonu. Zlepšuje se pozornost, koncentrace, rychlost odezvy atd.

Jak může pomoci BIOquant sportovcům?

Jak může pomoci BIOquant sportovcům?

Sportovní výkon je stav organismu, kdy stoupá tvorba energie v namáhaných svalových partiích, k čemuž se musí dopravovat zvýšené množství kyslíku energie na tvorbu ATP, která pohání buňky v jejich činnosti. Srdce tehdy zvedá svou tepovou frekvenci, počet jeho úderů stoupá, počet nádechů a výdechů plic stoupá, objem pumpované krve se několikanásobně zvyšuje. Pokud by srdce nebo plíce nestačily a nebyly sladit s vynakládanou námahou, tvorba energie by se změnila na tvorbu s nedostatkem kyslíku a to by znamenalo zvýšenou tvorbu metabolitů zatěžující organismus při nižší tvorbě energie.


BIOquant NS a sportovní výkon

BIOquant NS a sportovní výkon

Laserové ozařování krve zlepšuje vlastnosti krve z hlediska její schopnosti proudit snadno a bez překážek cévami, umožňuje přes dobrou viskozitu krve dobré prokrvení, přes dobrou reologii krve ještě další zlepšení mikrocirkulace krve tkáněmi a tudíž vytváří příznivé předpoklady pro lepší sílu a vytrvalost, což je potvrzeno i studiemi.

Nezáleží na tom, zda máte laser v žíle nebo v nose, prostě síla a vytrvalost se Vám zlepšuje, ale děje se to pouze tehdy, pokud krev je schopna přinést dostatek energie a kyslíku do buněk, neboť jen tehdy můžete zvládat a zvládat fyzickou či psychickou námahu.