Jak může pomoci BIOquant sportovcům?

Jak může pomoci BIOquant sportovcům?

Sportovní výkon je stav organismu, kdy stoupá tvorba energie v namáhaných svalových partiích, k čemuž se musí dopravovat zvýšené množství kyslíku energie na tvorbu ATP, která pohání buňky v jejich činnosti. Srdce tehdy zvedá svou tepovou frekvenci, počet jeho úderů stoupá, počet nádechů a výdechů plic stoupá, objem pumpované krve se několikanásobně zvyšuje. Pokud by srdce nebo plíce nestačily a nebyly sladit s vynakládanou námahou, tvorba energie by se změnila na tvorbu s nedostatkem kyslíku a to by znamenalo zvýšenou tvorbu metabolitů zatěžující organismus při nižší tvorbě energie.


BIOquant NS a sportovní výkon

BIOquant NS a sportovní výkon

Laserové ozařování krve zlepšuje vlastnosti krve z hlediska její schopnosti proudit snadno a bez překážek cévami, umožňuje přes dobrou viskozitu krve dobré prokrvení, přes dobrou reologii krve ještě další zlepšení mikrocirkulace krve tkáněmi a tudíž vytváří příznivé předpoklady pro lepší sílu a vytrvalost, což je potvrzeno i studiemi.

Nezáleží na tom, zda máte laser v žíle nebo v nose, prostě síla a vytrvalost se Vám zlepšuje, ale děje se to pouze tehdy, pokud krev je schopna přinést dostatek energie a kyslíku do buněk, neboť jen tehdy můžete zvládat a zvládat fyzickou či psychickou námahu.